1. « Wróć do  
  2. Chemia

Chemia

Dbanie o auto nie powinno się ograniczać jedynie do regularnych przeglądów oraz wymiany zużytych części. Warto także pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, gdyż jazda w czystym, pachnącym pojeździe jest znacznie przyjemniejsza. W tym celu należy stosować profesjonalne kosmetyki samochodowe, bezpieczne dla czyszczonej powierzchni i zabezpieczające ją przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę preparatów do mycia i konserwacji karoserii, wnętrza oraz części mechanicznych. Możemy Ci także zaproponować chemię samochodową, której zadaniem jest pozbycie się uciążliwych plam i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów.

Chemia do samochodu – ochrona i konserwacja

Nieprawidłowe zabezpieczenie części mechanicznych może drastycznie skrócić ich żywotność i przyczynić się do poważnej awarii. Aby uniknąć wysokich kosztów naprawy i zapewnić bezproblemowe działanie poszczególnych układów, powinieneś stosować odpowiednią chemię samochodową. Takie produkty działają zabezpieczająco, zapewniają prawidłowe tarcie oraz zapobiegają korodowaniu podzespołów. Kategoria chemii samochodowej obejmuje m.in.:

W sprzedaży mamy także smary, oleje oraz dodatki do paliw. Stosowanie profesjonalnej chemii do samochodu wspomaga pracę poszczególnych podzespołów, zapobiegając ich przeciążeniu i szybkiemu niszczeniu.

Kosmetyki samochodowe

Oferujemy również specjalną linię preparatów, dzięki którym zadbasz o wygląd swojego auta. Do kategorii kosmetyków samochodowych zaliczają się wszelkie szampony do karoserii, produkty do czyszczenia wnętrza oraz zapachy. Chemia do samochodu to także środki do regeneracji lakieru i felg oraz odmrażacze do szyb i zamków. U nas zaopatrzysz się we wszystko co niezbędne, aby Twoje auto nie tylko atrakcyjnie wyglądało, ale także było komfortowe w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem kosmetyków samochodowych. W sprzedaży mamy środki do czyszczenia manualnego i automatycznego. W razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu, chętnie doradzimy w zakupach.